43. Schwimmzonen- und Mastersmeeting (18.-20.06.2021) - Freibad der Stadt Enns

Ön itt van: Rendezvények > 43. Schwimmzonen- und Mastersmeeting > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 51 - 100m Freistil Damen (Mért)
Allgemeine Klasse
1.
50m: 00:32,55, 100m: 01:07,83 (00:35,28)
2.
50m: 00:35,03, 100m: 01:12,37 (00:37,34)
Junioren
1.
GLEN Anna2004 N
50m: 00:29,95, 100m: 01:01,39 (00:31,44)
2.
50m: 00:30,94, 100m: 01:03,70 (00:32,76)
3.
TRAXLER Emma2004 N
50m: 00:30,97, 100m: 01:05,28 (00:34,31)
4.
LUTZ Lena2004 N
50m: 00:30,72, 100m: 01:05,55 (00:34,83)
5.
50m: 00:32,51, 100m: 01:06,58 (00:34,07)
6.
50m: 00:31,92, 100m: 01:06,79 (00:34,87)
7.
50m: 00:31,99, 100m: 01:07,00 (00:35,01)
8.
50m: 00:32,47, 100m: 01:08,02 (00:35,55)
9.
SIGMUND Anna2004 N
50m: 00:32,24, 100m: 01:08,11 (00:35,87)
10.
50m: 00:42,63, 100m: 01:32,61 (00:49,98)
10:01 SW 4.4 Start vor dem Startsignal
Jugend
1.
50m: 00:30,62, 100m: 01:02,56 (00:31,94)
2.
PAIER Linda2005 N
50m: 00:30,16, 100m: 01:02,79 (00:32,63)
3.
50m: 00:30,44, 100m: 01:03,62 (00:33,18)
4.
50m: 00:31,02, 100m: 01:04,59 (00:33,57)
5.
EDL Lena2006 N
50m: 00:30,83, 100m: 01:05,20 (00:34,37)
6.
50m: 00:31,68, 100m: 01:06,12 (00:34,44)
7.
50m: 00:31,42, 100m: 01:06,91 (00:35,49)
8.
50m: 00:32,41, 100m: 01:07,63 (00:35,22)
9.
50m: 00:31,57, 100m: 01:08,16 (00:36,59)
10.
MAAK Johanna2005 N
50m: 00:32,08, 100m: 01:08,21 (00:36,13)
11.
50m: 00:31,88, 100m: 01:09,58 (00:37,70)
12.
50m: 00:34,07, 100m: 01:09,87 (00:35,80)
13.
50m: 00:32,36, 100m: 01:10,39 (00:38,03)
14.
FRICK Sarah2006 N
50m: 00:35,14, 100m: 01:11,26 (00:36,12)
15.
50m: 00:33,24, 100m: 01:11,67 (00:38,43)
16.
50m: 00:34,78, 100m: 01:12,98 (00:38,20)
17.
50m: 00:36,08, 100m: 01:14,64 (00:38,56)
18.
BITTER Flora2006 N
50m: 00:35,36, 100m: 01:15,23 (00:39,87)
19.
50m: 00:35,46, 100m: 01:17,50 (00:42,04)
20.
DUCA Irina2006 N
50m: 00:38,28, 100m: 01:20,14 (00:41,86)
21.
50m: 00:37,37, 100m: 01:20,22 (00:42,85)
22.
50m: 00:38,72, 100m: 01:20,85 (00:42,13)
23.
50m: 00:38,99, 100m: 01:22,71 (00:43,72)
BASSANI Anna2006 N
Abgemeldet.
Schüler
1.
50m: 00:31,43, 100m: 01:04,88 (00:33,45)
2.
MARIC Sara2008 N
50m: 00:31,80, 100m: 01:05,46 (00:33,66)
3.
50m: 00:31,34, 100m: 01:05,72 (00:34,38)
4.
50m: 00:32,10, 100m: 01:06,84 (00:34,74)
5.
50m: 00:32,11, 100m: 01:07,06 (00:34,95)
6.
LUTZ Lara2007 N
50m: 00:32,75, 100m: 01:07,29 (00:34,54)
7.
50m: 00:32,09, 100m: 01:07,46 (00:35,37)
8.
50m: 00:32,44, 100m: 01:07,62 (00:35,18)
9.
50m: 00:31,91, 100m: 01:08,00 (00:36,09)
10.
50m: 00:32,90, 100m: 01:08,02 (00:35,12)
11.
PRANZL Hanna2007 N
50m: 00:33,03, 100m: 01:08,68 (00:35,65)
12.
ZOLLER Lea2008 N
50m: 00:34,61, 100m: 01:08,75 (00:34,14)
13.
50m: 00:33,53, 100m: 01:09,10 (00:35,57)
14.
50m: 00:33,53, 100m: 01:09,71 (00:36,18)
15.
HUEMER Ronja2007 N
50m: 00:33,99, 100m: 01:09,78 (00:35,79)
16.
PABST Lisa2008 N
50m: 00:33,88, 100m: 01:10,27 (00:36,39)
17.
HOFER Simone2007 N
50m: 00:33,52, 100m: 01:10,41 (00:36,89)
18.
WöSS Laura2007 N
50m: 00:34,39, 100m: 01:11,13 (00:36,74)
19.
50m: 00:34,07, 100m: 01:11,38 (00:37,31)
20.
50m: 00:34,29, 100m: 01:11,53 (00:37,24)
21.
50m: 00:33,88, 100m: 01:11,69 (00:37,81)
22.
50m: 00:34,91, 100m: 01:11,92 (00:37,01)
23.
DASTL Anna2007 N
50m: 00:33,90, 100m: 01:12,46 (00:38,56)
24.
50m: 00:34,94, 100m: 01:12,50 (00:37,56)
25.
50m: 00:35,27, 100m: 01:12,88 (00:37,61)
26.
50m: 00:34,57, 100m: 01:13,05 (00:38,48)
27.
50m: 00:34,71, 100m: 01:13,46 (00:38,75)
28.
50m: 00:34,24, 100m: 01:13,58 (00:39,34)
29.
50m: 00:35,58, 100m: 01:14,00 (00:38,42)
30.
50m: 00:34,87, 100m: 01:14,55 (00:39,68)
31.
50m: 00:37,03, 100m: 01:16,75 (00:39,72)
32.
50m: 00:35,36, 100m: 01:17,24 (00:41,88)
33.
50m: 00:36,87, 100m: 01:17,27 (00:40,40)
34.
50m: 00:37,38, 100m: 01:17,61 (00:40,23)
35.
50m: 00:36,77, 100m: 01:18,74 (00:41,97)
36.
50m: 00:39,02, 100m: 01:19,05 (00:40,03)
37.
50m: 00:37,66, 100m: 01:20,19 (00:42,53)
38.
50m: 00:37,69, 100m: 01:21,60 (00:43,91)
39.
NITU Irina2008 N
50m: 00:38,78, 100m: 01:22,97 (00:44,19)
40.
50m: 00:38,41, 100m: 01:23,01 (00:44,60)
41.
50m: 00:39,66, 100m: 01:24,14 (00:44,48)
42.
50m: 00:40,30, 100m: 01:25,27 (00:44,97)
43.
50m: 00:38,57, 100m: 01:25,47 (00:46,90)
44.
50m: 00:40,80, 100m: 01:25,99 (00:45,19)
45.
50m: 00:41,45, 100m: 01:26,82 (00:45,37)
Abgemeldet.
FELBER Jana2008 N
Abgemeldet.
Abgemeldet.
10:07 SW 4.4 Start vor dem Startsignal
Kinder
1.
50m: 00:33,37, 100m: 01:09,31 (00:35,94)
2.
50m: 00:33,86, 100m: 01:09,44 (00:35,58)
3.
50m: 00:33,79, 100m: 01:11,47 (00:37,68)
4.
50m: 00:34,03, 100m: 01:14,24 (00:40,21)
5.
MANHAL Eva2010 N
50m: 00:37,49, 100m: 01:15,98 (00:38,49)
6.
50m: 00:35,45, 100m: 01:16,32 (00:40,87)
7.
50m: 00:36,87, 100m: 01:17,29 (00:40,42)
8.
50m: 00:36,43, 100m: 01:18,33 (00:41,90)
9.
50m: 00:36,96, 100m: 01:18,48 (00:41,52)
10.
50m: 00:38,48, 100m: 01:19,67 (00:41,19)
11.
50m: 00:37,46, 100m: 01:20,80 (00:43,34)
12.
KLUG Anna2009 N
50m: 00:39,29, 100m: 01:21,96 (00:42,67)
13.
50m: 00:39,37, 100m: 01:22,11 (00:42,74)
14.
50m: 00:38,19, 100m: 01:22,73 (00:44,54)
15.
50m: 00:39,04, 100m: 01:23,61 (00:44,57)
16.
50m: 00:39,55, 100m: 01:24,00 (00:44,45)
17.
50m: 00:38,47, 100m: 01:24,81 (00:46,34)
18.
50m: 00:39,74, 100m: 01:25,74 (00:46,00)
19.
50m: 00:39,88, 100m: 01:26,08 (00:46,20)
20.
BEER Elena2009 N
50m: 00:41,31, 100m: 01:27,13 (00:45,82)
21.
50m: 00:42,25, 100m: 01:31,13 (00:48,88)
22.
50m: 00:40,79, 100m: 01:31,20 (00:50,41)
23.
WIMMER Elke2010 N
50m: 00:42,69, 100m: 01:31,96 (00:49,27)
24.
50m: 00:43,05, 100m: 01:32,21 (00:49,16)
25.
LAGER Hanna2010 N
50m: 00:43,33, 100m: 01:36,76 (00:53,43)
26.
JOZIC Mia2010 N
50m: 00:47,35, 100m: 01:39,20 (00:51,85)
27.
50m: 00:46,88, 100m: 01:45,53 (00:58,65)
Abgemeldet.
10:01 SW 4.4 Start vor dem Startsignal
BILIC Jovana2010 N
09:51 SW 4.4 Start vor dem Startsignal
Mini
1.
PAIER Lilli2011 N
50m: 00:36,44, 100m: 01:14,86 (00:38,42)
2.
50m: 00:40,24, 100m: 01:25,72 (00:45,48)
3.
50m: 00:43,74, 100m: 01:31,71 (00:47,97)
4.
TAJIC Lajla2011 N
50m: 00:44,43, 100m: 01:33,80 (00:49,37)
5.
50m: 00:46,75, 100m: 01:37,38 (00:50,63)
6.
50m: 00:44,54, 100m: 01:38,63 (00:54,09)
7.
50m: 00:47,62, 100m: 01:40,60 (00:52,98)
8.
50m: 00:46,09, 100m: 01:42,80 (00:56,71)
9.
50m: 00:47,29, 100m: 01:43,79 (00:56,50)
10.
50m: 00:50,52, 100m: 01:47,76 (00:57,24)
11.
50m: 00:50,49, 100m: 01:51,59 (01:01,10)
12.
50m: 00:55,80, 100m: 02:03,07 (01:07,27)
13.
50m: 00:58,90, 100m: 02:10,23 (01:11,33)
14.
50m: 01:03,78, 100m: 02:18,47 (01:14,69)
Abgemeldet.