43. Schwimmzonen- und Mastersmeeting (18.-20.06.2021) - Freibad der Stadt Enns

Ön itt van: Rendezvények > 43. Schwimmzonen- und Mastersmeeting > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 52 - 100m Freistil Herren (Mért)
Allgemeine Klasse
1.
50m: 00:25,11, 100m: 00:53,24 (00:28,13)
2.
50m: 00:25,50, 100m: 00:53,82 (00:28,32)
3.
50m: 00:27,07, 100m: 00:56,21 (00:29,14)
4.
50m: 00:27,06, 100m: 00:57,19 (00:30,13)
Junioren
1.
50m: 00:26,44, 100m: 00:56,09 (00:29,65)
2.
HOFER Daniel2004 F
50m: 00:27,27, 100m: 00:57,35 (00:30,08)
3.
50m: 00:28,05, 100m: 00:58,53 (00:30,48)
4.
50m: 00:28,06, 100m: 00:58,55 (00:30,49)
5.
50m: 00:28,13, 100m: 00:58,56 (00:30,43)
6.
50m: 00:27,54, 100m: 00:58,95 (00:31,41)
7.
HOCKL Niklas2003 F
50m: 00:28,59, 100m: 00:58,99 (00:30,40)
8.
HIRSCH Lukas2003 F
50m: 00:28,89, 100m: 01:00,48 (00:31,59)
9.
KARVAS Simon2004 F
50m: 00:30,15, 100m: 01:03,13 (00:32,98)
10.
50m: 00:29,89, 100m: 01:03,67 (00:33,78)
11.
50m: 00:30,72, 100m: 01:04,26 (00:33,54)
12.
50m: 00:31,05, 100m: 01:07,31 (00:36,26)
13.
SUGIC Oliver2004 F
50m: 00:37,37, 100m: 01:20,30 (00:42,93)
Jugend
1.
SCHLAUER Din2005 F
50m: 00:26,45, 100m: 00:54,85 (00:28,40)
2.
EDL Lukas2006 F
50m: 00:26,49, 100m: 00:55,74 (00:29,25)
3.
50m: 00:26,60, 100m: 00:56,36 (00:29,76)
4.
SOWA Julian2006 F
50m: 00:27,15, 100m: 00:56,99 (00:29,84)
5.
50m: 00:28,26, 100m: 00:59,17 (00:30,91)
6.
50m: 00:28,73, 100m: 00:59,28 (00:30,55)
7.
LIN Alex2006 F
50m: 00:28,41, 100m: 00:59,47 (00:31,06)
8.
50m: 00:28,87, 100m: 00:59,55 (00:30,68)
9.
50m: 00:28,49, 100m: 00:59,63 (00:31,14)
10.
50m: 00:28,84, 100m: 01:00,23 (00:31,39)
11.
FENCL Adam2005 F
50m: 00:29,39, 100m: 01:01,14 (00:31,75)
12.
50m: 00:29,45, 100m: 01:01,86 (00:32,41)
13.
DASTL Julian2006 F
50m: 00:29,63, 100m: 01:01,92 (00:32,29)
14.
50m: 00:29,21, 100m: 01:02,04 (00:32,83)
15.
50m: 00:29,69, 100m: 01:02,28 (00:32,59)
16.
50m: 00:29,66, 100m: 01:02,78 (00:33,12)
17.
50m: 00:29,76, 100m: 01:03,32 (00:33,56)
18.
50m: 00:30,77, 100m: 01:03,89 (00:33,12)
19.
HALASZ Adam2006 F
50m: 00:31,48, 100m: 01:05,64 (00:34,16)
20.
BAUER Nanda2006 F
50m: 00:29,67, 100m: 01:05,68 (00:36,01)
21.
JUSKA Tomas2006 F
50m: 00:31,32, 100m: 01:06,37 (00:35,05)
22.
50m: 00:31,97, 100m: 01:07,16 (00:35,19)
23.
JUSIC Dino2006 F
50m: 00:32,31, 100m: 01:07,77 (00:35,46)
24.
50m: 00:32,62, 100m: 01:08,49 (00:35,87)
25.
50m: 00:32,84, 100m: 01:09,88 (00:37,04)
26.
50m: 00:34,64, 100m: 01:11,67 (00:37,03)
27.
50m: 00:34,89, 100m: 01:12,54 (00:37,65)
28.
50m: 00:37,08, 100m: 01:12,71 (00:35,63)
Abgemeldet.
Schüler
1.
50m: 00:29,59, 100m: 01:01,80 (00:32,21)
2.
50m: 00:29,22, 100m: 01:02,43 (00:33,21)
3.
50m: 00:30,57, 100m: 01:03,47 (00:32,90)
4.
KOPF Viktor2007 F
50m: 00:30,62, 100m: 01:03,62 (00:33,00)
5.
50m: 00:30,22, 100m: 01:04,93 (00:34,71)
6.
BORZA Mihai2007 F
50m: 00:31,50, 100m: 01:05,78 (00:34,28)
7.
50m: 00:30,36, 100m: 01:07,07 (00:36,71)
8.
WAGNER Finn2007 F
50m: 00:33,44, 100m: 01:08,31 (00:34,87)
9.
50m: 00:32,49, 100m: 01:08,73 (00:36,24)
10.
ZIACEK Jan2007 F
50m: 00:33,76, 100m: 01:10,08 (00:36,32)
11.
50m: 00:33,36, 100m: 01:10,47 (00:37,11)
12.
50m: 00:35,25, 100m: 01:10,82 (00:35,57)
13.
50m: 00:34,84, 100m: 01:11,79 (00:36,95)
14.
50m: 00:35,52, 100m: 01:13,08 (00:37,56)
15.
50m: 00:34,95, 100m: 01:13,92 (00:38,97)
16.
50m: 00:36,93, 100m: 01:14,27 (00:37,34)
17.
MAYR Florenz2008 F
50m: 00:35,00, 100m: 01:14,59 (00:39,59)
18.
50m: 00:35,04, 100m: 01:16,11 (00:41,07)
19.
HOCK Noel2007 F
50m: 00:37,83, 100m: 01:16,44 (00:38,61)
20.
50m: 00:36,35, 100m: 01:16,46 (00:40,11)
21.
LEHMANN Luca2008 F
50m: 00:37,34, 100m: 01:17,71 (00:40,37)
22.
BAKA Viktor2007 F
50m: 00:36,86, 100m: 01:20,98 (00:44,12)
23.
JOBST Stefan2008 F
50m: 00:40,42, 100m: 01:24,61 (00:44,19)
24.
50m: 00:38,84, 100m: 01:24,78 (00:45,94)
25.
50m: 00:40,14, 100m: 01:27,83 (00:47,69)
25.
50m: 00:39,46, 100m: 01:27,83 (00:48,37)
27.
50m: 00:41,65, 100m: 01:31,79 (00:50,14)
28.
BILIC Ilija2008 F
50m: 00:43,46, 100m: 01:32,99 (00:49,53)
29.
50m: 00:43,83, 100m: 01:33,74 (00:49,91)
KUBISTA Jan2008 F
RUT Vojtech2007 F
Abgemeldet.
Abgemeldet.
SARES Jakub2007 F
Abgemeldet.
Kinder
1.
50m: 00:32,44, 100m: 01:06,40 (00:33,96)
2.
50m: 00:35,75, 100m: 01:13,54 (00:37,79)
3.
50m: 00:36,46, 100m: 01:14,52 (00:38,06)
4.
MOTZ Herbert2010 F
50m: 00:36,45, 100m: 01:15,65 (00:39,20)
5.
50m: 00:37,70, 100m: 01:17,23 (00:39,53)
6.
50m: 00:37,59, 100m: 01:19,10 (00:41,51)
7.
50m: 00:38,78, 100m: 01:21,84 (00:43,06)
8.
50m: 00:40,40, 100m: 01:22,78 (00:42,38)
9.
SYKORA Jakub2010 F
50m: 00:38,47, 100m: 01:23,42 (00:44,95)
10.
50m: 00:41,86, 100m: 01:26,68 (00:44,82)
11.
DADIC David2010 F
50m: 00:42,45, 100m: 01:34,38 (00:51,93)
12.
50m: 00:45,83, 100m: 01:35,80 (00:49,97)
13.
50m: 00:45,98, 100m: 01:39,06 (00:53,08)
10:24 SW 4.4 Start vor dem Startsignal
10:24 SW 4.4 Start vor dem Startsignal
SZIGETI Erik2009 F
10:19 SW 4.4 Start vor dem Startsignal
Mini
1.
50m: 00:41,69, 100m: 01:30,35 (00:48,66)
2.
HAIBöCK Max2012 F
50m: 00:43,95, 100m: 01:33,20 (00:49,25)
3.
SERDEAN Noah2011 F
50m: 00:43,90, 100m: 01:35,77 (00:51,87)
4.
50m: 00:50,50, 100m: 01:46,66 (00:56,16)
5.
50m: 00:48,57, 100m: 01:48,05 (00:59,48)
6.
50m: 00:58,22, 100m: 02:03,52 (01:05,30)
Abgemeldet.