43. Schwimmzonen- und Mastersmeeting (18.-20.06.2021) - Freibad der Stadt Enns

Ön itt van: Rendezvények > 43. Schwimmzonen- und Mastersmeeting > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 59 - 200m Lagen Damen (Mért)
Allgemeine Klasse
1.
FRIDRIK Nina1999 N
50m: 00:36,69, 100m: 01:21,17 (00:44,48), 150m: 02:07,06 (00:45,89), 200m: 02:42,10 (00:35,04)
2.
50m: 00:38,68, 100m: 01:25,90 (00:47,22), 150m: 02:14,93 (00:49,03), 200m: 02:57,03 (00:42,10)
Abgemeldet.
Junioren
1.
GLEN Anna2004 N
50m: 00:31,59, 100m: 01:11,08 (00:39,49), 150m: 01:54,47 (00:43,39), 200m: 02:29,46 (00:34,99)
2.
50m: 00:32,76, 100m: 01:16,09 (00:43,33), 150m: 01:58,78 (00:42,69), 200m: 02:35,30 (00:36,52)
3.
TRAXLER Emma2004 N
50m: 00:34,29, 100m: 01:15,50 (00:41,21), 150m: 02:06,76 (00:51,26), 200m: 02:43,52 (00:36,76)
4.
50m: 00:37,07, 100m: 01:21,17 (00:44,10), 150m: 02:12,62 (00:51,45), 200m: 02:54,16 (00:41,54)
5.
50m: 00:35,19, 100m: 01:19,56 (00:44,37), 150m: 02:17,65 (00:58,09), 200m: 02:56,88 (00:39,23)
6.
SIGMUND Anna2004 N
50m: 00:38,05, 100m: 01:24,68 (00:46,63), 150m: 02:16,99 (00:52,31), 200m: 02:57,33 (00:40,34)
7.
50m: 00:43,21, 100m: 01:36,99 (00:53,78), 150m: 02:40,63 (01:03,64), 200m: 03:29,74 (00:49,11)
Jugend
1.
PAIER Linda2005 N
50m: 00:34,03, 100m: 01:16,68 (00:42,65), 150m: 01:59,60 (00:42,92), 200m: 02:35,22 (00:35,62)
2.
EDL Lena2006 N
50m: 00:34,59, 100m: 01:16,97 (00:42,38), 150m: 02:00,73 (00:43,76), 200m: 02:35,49 (00:34,76)
3.
50m: 00:35,08, 100m: 01:19,72 (00:44,64), 150m: 02:04,24 (00:44,52), 200m: 02:40,46 (00:36,22)
4.
50m: 00:33,68, 100m: 01:17,87 (00:44,19), 150m: 02:03,82 (00:45,95), 200m: 02:41,68 (00:37,86)
5.
50m: 00:35,95, 100m: 01:14,89 (00:38,94), 150m: 02:04,58 (00:49,69), 200m: 02:42,95 (00:38,37)
6.
50m: 00:37,65, 100m: 01:20,01 (00:42,36), 150m: 02:09,28 (00:49,27), 200m: 02:45,61 (00:36,33)
7.
50m: 00:33,28, 100m: 01:16,71 (00:43,43), 150m: 02:07,31 (00:50,60), 200m: 02:46,30 (00:38,99)
8.
MAAK Johanna2005 N
50m: 00:33,68, 100m: 01:15,93 (00:42,25), 150m: 02:07,59 (00:51,66), 200m: 02:47,13 (00:39,54)
9.
50m: 00:38,22, 100m: 01:20,35 (00:42,13), 150m: 02:13,13 (00:52,78), 200m: 02:51,01 (00:37,88)
10.
50m: 00:36,33, 100m: 01:24,71 (00:48,38), 150m: 02:22,35 (00:57,64), 200m: 03:02,82 (00:40,47)
11.
BITTER Flora2006 N
50m: 00:41,25, 100m: 01:27,53 (00:46,28), 150m: 02:25,15 (00:57,62), 200m: 03:08,07 (00:42,92)
12.
50m: 00:41,07, 100m: 01:29,66 (00:48,59), 150m: 00:50,45, 200m: 03:08,78 (02:18,33)
13.
50m: 00:40,66, 100m: 01:32,53 (00:51,87), 150m: 02:27,94 (00:55,41), 200m: 03:10,67 (00:42,73)
14.
50m: 00:47,94, 100m: 01:41,64 (00:53,70), 150m: 02:39,01 (00:57,37), 200m: 03:21,80 (00:42,79)
BASSANI Anna2006 N
Abgemeldet.
Schüler
1.
50m: 00:32,12, 100m: 01:11,78 (00:39,66), 150m: 01:56,05 (00:44,27), 200m: 02:31,43 (00:35,38)
2.
FüRST Elena2007 N
50m: 00:34,44, 100m: 01:13,30 (00:38,86), 150m: 01:58,33 (00:45,03), 200m: 02:35,00 (00:36,67)
3.
PAIER Laura2008 N
50m: 00:34,33, 100m: 01:17,27 (00:42,94), 150m: 02:00,84 (00:43,57), 200m: 02:38,82 (00:37,98)
4.
50m: 00:35,93, 100m: 01:18,79 (00:42,86), 150m: 02:10,89 (00:52,10), 200m: 02:46,98 (00:36,09)
5.
50m: 00:35,83, 100m: 01:19,96 (00:44,13), 150m: 02:11,24 (00:51,28), 200m: 02:47,39 (00:36,15)
6.
50m: 00:36,02, 100m: 01:18,32 (00:42,30), 150m: 02:10,73 (00:52,41), 200m: 02:47,47 (00:36,74)
7.
50m: 00:35,59, 100m: 01:19,70 (00:44,11), 150m: 02:11,22 (00:51,52), 200m: 02:48,27 (00:37,05)
8.
50m: 00:36,57, 100m: 01:22,25 (00:45,68), 150m: 02:12,44 (00:50,19), 200m: 02:50,49 (00:38,05)
9.
50m: 00:37,46, 100m: 01:23,97 (00:46,51), 150m: 02:11,24 (00:47,27), 200m: 02:50,71 (00:39,47)
10.
PABST Lisa2008 N
50m: 00:37,42, 100m: 01:22,52 (00:45,10), 150m: 02:11,42 (00:48,90), 200m: 02:51,19 (00:39,77)
11.
50m: 00:37,20, 100m: 01:25,92 (00:48,72), 150m: 02:13,34 (00:47,42), 200m: 02:51,31 (00:37,97)
12.
50m: 00:35,72, 100m: 01:20,79 (00:45,07), 150m: 02:12,43 (00:51,64), 200m: 02:53,02 (00:40,59)
13.
ZOLLER Lea2008 N
50m: 00:38,58, 100m: 01:22,38 (00:43,80), 150m: 02:14,37 (00:51,99), 200m: 02:53,26 (00:38,89)
14.
50m: 00:35,75, 100m: 01:21,43 (00:45,68), 150m: 02:14,86 (00:53,43), 200m: 02:53,79 (00:38,93)
15.
50m: 00:37,74, 100m: 01:23,06 (00:45,32), 150m: 02:17,51 (00:54,45), 200m: 02:53,88 (00:36,37)
16.
50m: 00:37,59, 100m: 01:23,51 (00:45,92), 150m: 02:16,10 (00:52,59), 200m: 02:55,73 (00:39,63)
17.
PRANZL Hanna2007 N
50m: 00:39,33, 100m: 01:25,28 (00:45,95), 150m: 02:20,02 (00:54,74), 200m: 02:57,06 (00:37,04)
18.
50m: 00:39,24, 100m: 01:24,53 (00:45,29), 150m: 02:18,55 (00:54,02), 200m: 02:57,62 (00:39,07)
19.
50m: 00:37,76, 100m: 01:24,87 (00:47,11), 150m: 02:18,66 (00:53,79), 200m: 02:59,22 (00:40,56)
20.
50m: 00:36,28, 100m: 01:25,30 (00:49,02), 150m: 02:19,08 (00:53,78), 200m: 02:59,56 (00:40,48)
21.
HOFER Simone2007 N
50m: 00:40,98, 100m: 01:25,94 (00:44,96), 150m: 02:21,67 (00:55,73), 200m: 03:01,47 (00:39,80)
22.
50m: 00:43,16, 100m: 01:30,90 (00:47,74), 150m: 02:20,62 (00:49,72), 200m: 03:02,15 (00:41,53)
23.
50m: 00:40,01, 100m: 01:28,84 (00:48,83), 150m: 02:23,30 (00:54,46), 200m: 03:02,18 (00:38,88)
24.
50m: 00:43,14, 100m: 01:32,16 (00:49,02), 150m: 02:24,06 (00:51,90), 200m: 03:02,92 (00:38,86)
25.
WENDT Olivia2007 N
50m: 00:43,04, 100m: 01:31,63 (00:48,59), 150m: 02:23,02 (00:51,39), 200m: 03:04,29 (00:41,27)
26.
50m: 00:40,29, 100m: 01:27,38 (00:47,09), 150m: 02:24,88 (00:57,50), 200m: 03:04,60 (00:39,72)
27.
50m: 00:39,63, 100m: 01:29,99 (00:50,36), 150m: 02:25,43 (00:55,44), 200m: 03:04,93 (00:39,50)
28.
50m: 00:37,88, 100m: 01:26,89 (00:49,01), 150m: 02:25,18 (00:58,29), 200m: 03:09,81 (00:44,63)
29.
50m: 00:39,46, 100m: 01:28,51 (00:49,05), 150m: 02:27,73 (00:59,22), 200m: 03:10,18 (00:42,45)
30.
50m: 00:43,35, 100m: 01:32,38 (00:49,03), 150m: 02:30,57 (00:58,19), 200m: 03:11,18 (00:40,61)
31.
50m: 00:41,58, 100m: 01:32,53 (00:50,95), 150m: 02:27,29 (00:54,76), 200m: 03:11,58 (00:44,29)
32.
50m: 00:43,14, 100m: 01:33,65 (00:50,51), 150m: 02:29,43 (00:55,78), 200m: 03:14,44 (00:45,01)
33.
50m: 00:43,07, 100m: 01:33,10 (00:50,03), 150m: 02:28,57 (00:55,47), 200m: 03:14,48 (00:45,91)
34.
50m: 00:44,67, 100m: 01:35,55 (00:50,88), 150m: 02:32,88 (00:57,33), 200m: 03:15,26 (00:42,38)
35.
50m: 00:45,89, 100m: 01:35,93 (00:50,04), 150m: 02:38,08 (01:02,15), 200m: 03:17,65 (00:39,57)
36.
50m: 00:48,46, 100m: 01:40,83 (00:52,37), 150m: 02:35,66 (00:54,83), 200m: 03:18,45 (00:42,79)
37.
50m: 00:43,87, 100m: 01:38,21 (00:54,34), 150m: 02:35,91 (00:57,70), 200m: 03:19,44 (00:43,53)
38.
50m: 00:42,51, 100m: 01:32,69 (00:50,18), 150m: 02:33,03 (01:00,34), 200m: 03:21,39 (00:48,36)
FELBER Jana2008 N
Abgemeldet.
Abgemeldet.
11:56 SW 4.4 Start vor dem Startsignal
Kinder
1.
50m: 00:37,59, 100m: 01:20,00 (00:42,41), 150m: 02:11,06 (00:51,06), 200m: 02:49,46 (00:38,40)
2.
MANHAL Eva2010 N
50m: 00:41,46, 100m: 01:30,66 (00:49,20), 150m: 02:26,03 (00:55,37), 200m: 03:05,65 (00:39,62)
3.
50m: 00:43,34, 100m: 01:31,41 (00:48,07), 150m: 02:26,41 (00:55,00), 200m: 03:06,70 (00:40,29)
4.
50m: 00:44,15, 100m: 01:33,36 (00:49,21), 150m: 02:30,75 (00:57,39), 200m: 03:14,04 (00:43,29)
5.
50m: 00:42,21, 100m: 01:37,36 (00:55,15), 150m: 02:30,93 (00:53,57), 200m: 03:14,16 (00:43,23)
6.
50m: 00:47,94, 100m: 01:33,68 (00:45,74), 150m: 02:34,05 (01:00,37), 200m: 03:18,26 (00:44,21)
7.
50m: 00:47,39, 100m: 01:37,86 (00:50,47), 150m: 02:36,39 (00:58,53), 200m: 03:20,21 (00:43,82)
8.
50m: 00:43,81, 100m: 01:41,29 (00:57,48), 150m: 02:37,49 (00:56,20), 200m: 03:22,13 (00:44,64)
9.
50m: 00:46,85, 100m: 01:40,31 (00:53,46), 150m: 02:37,83 (00:57,52), 200m: 03:24,90 (00:47,07)
10.
50m: 00:49,21, 100m: 01:42,90 (00:53,69), 150m: 02:41,61 (00:58,71), 200m: 03:25,95 (00:44,34)
11.
50m: 00:49,81, 100m: 01:43,16 (00:53,35), 150m: 02:43,73 (01:00,57), 200m: 03:29,73 (00:46,00)
12.
KLUG Anna2009 N
50m: 00:50,75, 100m: 01:43,10 (00:52,35), 150m: 02:44,52 (01:01,42), 200m: 03:31,48 (00:46,96)
13.
50m: 00:49,27, 100m: 01:47,16 (00:57,89), 150m: 02:47,94 (01:00,78), 200m: 03:34,17 (00:46,23)
14.
50m: 00:50,64, 100m: 01:46,94 (00:56,30), 150m: 02:49,00 (01:02,06), 200m: 03:39,06 (00:50,06)
15.
50m: 00:56,21, 100m: 01:50,98 (00:54,77), 150m: 02:51,63 (01:00,65), 200m: 03:40,08 (00:48,45)
16.
50m: 00:49,85, 100m: 01:55,79 (01:05,94), 150m: 02:51,36 (00:55,57), 200m: 03:43,33 (00:51,97)
17.
50m: 00:52,72, 100m: 01:51,35 (00:58,63), 150m: 02:52,98 (01:01,63), 200m: 03:48,16 (00:55,18)
Mini
1.
PAIER Lilli2011 N
50m: 00:38,27, 100m: 01:26,20 (00:47,93), 150m: 02:14,25 (00:48,05), 200m: 02:53,05 (00:38,80)
2.
50m: 00:50,70, 100m: 01:44,03 (00:53,33), 150m: 02:46,74 (01:02,71), 200m: 03:34,13 (00:47,39)
Abgemeldet.