Lagen Cup 2021 Herbst 1 (26.09.2021) - Hallenbad Floridsdorf

Ön itt van: Rendezvények > Lagen Cup 2021 Herbst 1 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 7 - 50m Freistil Herren (Mért)
Jugend 1+2
1.
KPOR Bennett2007 F
RT +0.73 50m: 00:26,49
2.
RT +0.75 50m: 00:27,47
3.
RT +0.70 50m: 00:27,96
4.
PETRO Simon2007 F
RT +0.68 50m: 00:28,03
5.
PUSKAS Tim2008 F
RT +0.67 50m: 00:28,55
6.
RT +0.70 50m: 00:28,76
7.
EMIG Elias2008 F
RT +0.75 50m: 00:29,14
8.
BERGEN Allen2008 F
RT +0.72 50m: 00:29,66
9.
MILKOV Mario2008 F
RT +0.56 50m: 00:29,83
10.
RT +0.73 50m: 00:29,90
11.
SöNMEZ Enis2008 F
RT +0.58 50m: 00:30,74
12.
RT +0.76 50m: 00:30,90
13.
RT +0.71 50m: 00:31,21
14.
RT +0.76 50m: 00:31,23
15.
PAJER Max2008 F
RT +0.74 50m: 00:31,41
16.
17.
HELMI Yassin2008 F
RT +0.70 50m: 00:32,63
18.
OMID Nawid2008 F
RT +0.81 50m: 00:32,67
19.
20.
RT +0.64 50m: 00:33,13
21.
RT +0.67 50m: 00:33,16
22.
RT +0.67 50m: 00:33,19
23.
KöRBER Eric2008 F
RT +0.78 50m: 00:33,31
24.
RELOTA Devin2008 F
RT +0.63 50m: 00:34,86
25.
LAMMER Lucas2008 F
26.
RT +0.84 50m: 00:36,45
27.
RT +0.79 50m: 00:37,60
Abgemeldet.
Jugend 3 + Junioren 1
1.
RT +0.65 50m: 00:24,70
2.
RT +0.63 50m: 00:25,27
3.
RT +0.71 50m: 00:25,37
4.
RT +0.63 50m: 00:25,59
5.
HODI Raffael2005 F
RT +0.67 50m: 00:25,65
5.
RT +0.69 50m: 00:25,65
7.
RT +0.69 50m: 00:25,83
8.
RT +0.68 50m: 00:26,16
9.
RT +0.71 50m: 00:26,50
10.
GEBERT Mark2006 F
RT +0.66 50m: 00:27,07
11.
RT +0.71 50m: 00:27,36
12.
RT +0.64 50m: 00:27,57
13.
RT +0.63 50m: 00:28,84
14.
RT +0.70 50m: 00:29,41
15.
RT +0.79 50m: 00:29,61
16.
RT +0.67 50m: 00:30,41
17.
RT +0.71 50m: 00:30,74
18.
SHARMA Abhik2006 F
RT +0.79 50m: 00:36,63
Abgemeldet.
Allg. Klasse
1.
RT +0.61 50m: 00:23,06
2.
RT +0.67 50m: 00:23,90
3.
RT +0.68 50m: 00:24,66
4.
RT +0.65 50m: 00:24,70
5.
RT +0.67 50m: 00:24,83
6.
RT +0.65 50m: 00:24,90
7.
RT +0.69 50m: 00:24,96
8.
RT +0.63 50m: 00:24,98
9.
RT +0.65 50m: 00:24,99
10.
RT +0.68 50m: 00:25,23
11.
RT +0.68 50m: 00:25,26
12.
RT +0.63 50m: 00:25,27
13.
BARAT Miksa2004 F
RT +0.63 50m: 00:25,32
14.
RT +0.71 50m: 00:25,37
15.
RT +0.67 50m: 00:25,39
16.
DJURIC Filip2004 F
RT +0.65 50m: 00:25,48
17.
RT +0.63 50m: 00:25,59
18.
RT +0.70 50m: 00:25,60
19.
HODI Raffael2005 F
RT +0.67 50m: 00:25,65
19.
RT +0.69 50m: 00:25,65
21.
RT +0.68 50m: 00:25,72
22.
RT +0.69 50m: 00:25,83
23.
RT +0.68 50m: 00:26,16
24.
RT +0.68 50m: 00:26,17
25.
KPOR Bennett2007 F
RT +0.73 50m: 00:26,49
26.
RT +0.71 50m: 00:26,50
27.
GEBERT Mark2006 F
RT +0.66 50m: 00:27,07
28.
RT +0.71 50m: 00:27,36
29.
RT +0.75 50m: 00:27,47
30.
RT +0.64 50m: 00:27,57
31.
RT +0.70 50m: 00:27,96
32.
PETRO Simon2007 F
RT +0.68 50m: 00:28,03
33.
PUSKAS Tim2008 F
RT +0.67 50m: 00:28,55
34.
RT +0.70 50m: 00:28,76
35.
RT +0.63 50m: 00:28,84
36.
EMIG Elias2008 F
RT +0.75 50m: 00:29,14
37.
RT +0.70 50m: 00:29,41
38.
RT +0.79 50m: 00:29,61
39.
BERGEN Allen2008 F
RT +0.72 50m: 00:29,66
40.
MILKOV Mario2008 F
RT +0.56 50m: 00:29,83
41.
RT +0.73 50m: 00:29,90
42.
RT +0.67 50m: 00:30,41
43.
RT +0.71 50m: 00:30,74
43.
SöNMEZ Enis2008 F
RT +0.58 50m: 00:30,74
45.
RT +0.73 50m: 00:30,78
46.
RT +0.76 50m: 00:30,90
47.
RT +0.71 50m: 00:31,21
48.
RT +0.76 50m: 00:31,23
49.
PAJER Max2008 F
RT +0.74 50m: 00:31,41
50.
51.
HELMI Yassin2008 F
RT +0.70 50m: 00:32,63
52.
OMID Nawid2008 F
RT +0.81 50m: 00:32,67
53.
54.
DANISH Batur2004 F
RT +0.79 50m: 00:32,83
55.
RT +0.64 50m: 00:33,13
56.
RT +0.67 50m: 00:33,16
57.
RT +0.67 50m: 00:33,19
58.
KöRBER Eric2008 F
RT +0.78 50m: 00:33,31
59.
RELOTA Devin2008 F
RT +0.63 50m: 00:34,86
60.
LAMMER Lucas2008 F
61.
RT +0.84 50m: 00:36,45
62.
SHARMA Abhik2006 F
RT +0.79 50m: 00:36,63
63.
RT +0.79 50m: 00:37,60
Abgemeldet.
Abgemeldet.
Abgemeldet.