Burgenländische Landesmeisterschaft 2021 (29.05.-20.06.2021) - BSFZ Südstadt

Ön itt van: Rendezvények > Burgenländische Landesmeisterschaft 2021 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 1 - 800m Freistil Damen (Mért)
Allgemeine Klasse und jünger
1.
MARKL Anika2007 N
RT +0.75 100m: 01:08,18, 200m: 02:22,38 (01:14,20), 300m: 03:37,91 (01:15,53), 400m: 04:52,84 (01:14,93)
500m: 06:08,80 (01:15,96), 600m: 07:25,55 (01:16,75), 700m: 08:41,43 (01:15,88), 800m: 09:56,08 (01:14,65)
2.
RT +0.67 100m: 01:10,56, 200m: 02:26,54 (01:15,98), 300m: 03:41,96 (01:15,42), 400m: 04:57,96 (01:16,00)
500m: 06:13,78 (01:15,82), 600m: 07:30,05 (01:16,27), 700m: 08:46,38 (01:16,33), 800m: 10:00,28 (01:13,90)
3.
DIEWALD Joy2004 N
RT +0.74 100m: 01:07,75, 200m: 02:23,66 (01:15,91), 300m: 03:41,45 (01:17,79), 400m: 04:58,83 (01:17,38)
500m: 06:17,34 (01:18,51), 600m: 07:36,29 (01:18,95), 700m: 08:54,70 (01:18,41), 800m: 10:11,77 (01:17,07)
4.
RT +0.72 100m: 01:08,17, 200m: 02:23,36 (01:15,19), 300m: 03:40,74 (01:17,38), 400m: 04:58,83 (01:18,09)
500m: 06:18,21 (01:19,38), 600m: 07:39,11 (01:20,90), 700m: 09:01,27 (01:22,16), 800m: 10:19,19 (01:17,92)
5.
RT +0.66 100m: 01:09,69, 200m: 02:26,79 (01:17,10), 300m: 03:44,15 (01:17,36), 400m: 05:03,27 (01:19,12)
500m: 06:23,95 (01:20,68), 600m: 07:45,58 (01:21,63), 700m: 09:07,30 (01:21,72), 800m: 10:26,19 (01:18,89)
6.
FARESE Livia2005 N
RT +0.73 100m: 01:14,70, 200m: 02:33,20 (01:18,50), 300m: 03:52,33 (01:19,13), 400m: 05:12,00 (01:19,67)
500m: 06:31,73 (01:19,73), 600m: 07:51,21 (01:19,48), 700m: 09:10,67 (01:19,46), 800m: 10:27,32 (01:16,65)
7.
RT +0.89 100m: 01:10,14, 200m: 02:28,47 (01:18,33), 300m: 03:48,43 (01:19,96), 400m: 05:08,46 (01:20,03)
500m: 06:29,91 (01:21,45), 600m: 07:50,58 (01:20,67), 700m: 09:10,56 (01:19,98), 800m: 10:27,33 (01:16,77)
8.
100m: 01:14,90, 200m: 02:34,91 (01:20,01), 300m: 03:54,94 (01:20,03), 400m: 05:15,22 (01:20,28)
500m: 06:35,33 (01:20,11), 600m: 07:55,06 (01:19,73), 700m: 09:14,34 (01:19,28), 800m: 10:31,90 (01:17,56)
9.
100m: 01:16,29, 200m: 02:39,34 (01:23,05), 300m: 04:03,77 (01:24,43), 400m: 05:29,16 (01:25,39)
500m: 06:53,37 (01:24,21), 600m: 08:17,55 (01:24,18), 700m: 09:41,75 (01:24,20), 800m: 11:01,56 (01:19,81)
10.
100m: 01:16,69, 200m: 02:41,07 (01:24,38), 300m: 04:05,36 (01:24,29), 400m: 05:29,32 (01:23,96)
500m: 06:54,18 (01:24,86), 600m: 08:20,71 (01:26,53), 700m: 09:46,40 (01:25,69), 800m: 11:04,57 (01:18,17)
11.
RT +0.66 100m: 01:17,50, 200m: 02:41,17 (01:23,67), 300m: 04:05,96 (01:24,79), 400m: 05:30,80 (01:24,84)
500m: 06:56,37 (01:25,57), 600m: 08:21,44 (01:25,07), 700m: 09:45,90 (01:24,46), 800m: 11:08,81 (01:22,91)
12.
100m: 01:20,09, 200m: 02:47,65 (01:27,56), 300m: 04:14,91 (01:27,26), 400m: 05:42,25 (01:27,34)
500m: 07:08,99 (01:26,74), 600m: 08:34,72 (01:25,73), 700m: 10:00,17 (01:25,45), 800m: 11:23,27 (01:23,10)
13.
100m: 01:22,51, 200m: 02:51,88 (01:29,37), 300m: 04:22,83 (01:30,95), 400m: 05:53,60 (01:30,77)
500m: 07:24,13 (01:30,53), 600m: 08:55,24 (01:31,11), 700m: 10:25,23 (01:29,99), 800m: 11:48,34 (01:23,11)
14.
RT +0.58 100m: 01:23,39, 200m: 02:56,57 (01:33,18), 300m: 04:30,78 (01:34,21), 400m: 06:06,86 (01:36,08)
500m: 07:43,45 (01:36,59), 600m: 09:19,59 (01:36,14), 700m: 10:50,70 (01:31,11), 800m: 12:16,32 (01:25,62)
15.
RT +0.77 100m: 01:23,97, 200m: 02:57,69 (01:33,72), 300m: 04:32,36 (01:34,67), 400m: 06:08,49 (01:36,13)
500m: 07:44,99 (01:36,50), 600m: 09:20,80 (01:35,81), 700m: 10:55,89 (01:35,09), 800m: 12:22,83 (01:26,94)
16.
RT +0.84 100m: 01:26,59, 200m: 03:00,84 (01:34,25), 300m: 04:38,26 (01:37,42), 400m: 06:16,88 (01:38,62)
500m: 07:55,53 (01:38,65), 600m: 09:33,63 (01:38,10), 700m: 11:09,97 (01:36,34), 800m: 12:41,91 (01:31,94)
17.
100m: 01:26,46, 200m: 03:04,24 (01:37,78), 300m: 04:42,67 (01:38,43), 400m: 06:23,80 (01:41,13)
500m: 08:06,94 (01:43,14), 600m: 09:48,63 (01:41,69), 700m: 11:33,67 (01:45,04), 800m: 13:15,38 (01:41,71)
Gäste
1.
RT +0.78 100m: 01:06,06, 200m: 02:16,27 (01:10,21), 300m: 03:27,14 (01:10,87), 400m: 04:39,11 (01:11,97)
500m: 05:51,03 (01:11,92), 600m: 07:02,87 (01:11,84), 700m: 08:15,01 (01:12,14), 800m: 09:26,22 (01:11,21)
2.
KAINZ Leona2008 N
100m: 01:09,91, 200m: 02:24,32 (01:14,41), 300m: 03:39,05 (01:14,73), 400m: 04:54,30 (01:15,25)
500m: 06:09,79 (01:15,49), 600m: 07:25,32 (01:15,53), 700m: 08:40,56 (01:15,24), 800m: 09:53,54 (01:12,98)
3.
RT +0.77 100m: 01:08,50, 200m: 02:23,87 (01:15,37), 300m: 03:40,36 (01:16,49), 400m: 04:57,55 (01:17,19)
500m: 06:14,91 (01:17,36), 600m: 07:31,55 (01:16,64), 700m: 08:48,67 (01:17,12), 800m: 10:03,49 (01:14,82)
4.
KüHN Helena2007 N
RT +0.80 100m: 01:10,94, 200m: 02:27,31 (01:16,37), 300m: 03:43,57 (01:16,26), 400m: 05:00,00 (01:16,43)
500m: 06:16,25 (01:16,25), 600m: 07:33,12 (01:16,87), 700m: 08:50,05 (01:16,93), 800m: 10:04,38 (01:14,33)
5.
RT +0.73 100m: 01:11,48, 200m: 02:28,57 (01:17,09), 300m: 03:46,01 (01:17,44), 400m: 05:04,09 (01:18,08)
500m: 06:22,67 (01:18,58), 600m: 07:41,55 (01:18,88), 700m: 08:59,53 (01:17,98), 800m: 10:14,34 (01:14,81)
6.
RT +0.80 100m: 01:11,79, 200m: 02:29,98 (01:18,19), 300m: 03:48,53 (01:18,55), 400m: 05:07,42 (01:18,89)
500m: 06:26,15 (01:18,73), 600m: 07:45,31 (01:19,16), 700m: 09:04,39 (01:19,08), 800m: 10:20,26 (01:15,87)
7.
RIZEK Lilli2008 N
RT +0.68 100m: 01:15,64, 200m: 02:36,42 (01:20,78), 300m: 03:57,41 (01:20,99), 400m: 05:17,26 (01:19,85)
500m: 06:36,09 (01:18,83), 600m: 07:54,93 (01:18,84), 700m: 09:13,53 (01:18,60), 800m: 10:29,17 (01:15,64)
8.
NITTI Elena2008 N
RT +0.85 100m: 01:14,86, 200m: 02:36,11 (01:21,25), 300m: 03:57,09 (01:20,98), 400m: 05:18,83 (01:21,74)
500m: 06:40,69 (01:21,86), 600m: 08:00,76 (01:20,07), 700m: 09:20,61 (01:19,85), 800m: 10:36,48 (01:15,87)
9.
RT +0.89 100m: 01:15,54, 200m: 02:36,53 (01:20,99), 300m: 03:58,44 (01:21,91), 400m: 05:19,35 (01:20,91)
500m: 06:40,79 (01:21,44), 600m: 08:02,53 (01:21,74), 700m: 09:22,54 (01:20,01), 800m: 10:38,10 (01:15,56)
10.
BAKO Noemi2007 N
RT +0.75 100m: 01:17,28, 200m: 02:41,63 (01:24,35), 300m: 04:05,85 (01:24,22), 400m: 05:30,63 (01:24,78)
500m: 06:56,71 (01:26,08), 600m: 08:22,77 (01:26,06), 700m: 09:47,45 (01:24,68), 800m: 11:10,46 (01:23,01)
11.
RT +0.70 100m: 01:17,18, 200m: 02:41,54 (01:24,36), 300m: 04:07,32 (01:25,78), 400m: 05:33,75 (01:26,43)
500m: 07:01,42 (01:27,67), 600m: 08:28,05 (01:26,63), 700m: 09:54,05 (01:26,00), 800m: 11:16,40 (01:22,35)
12.
BAKO Sara2010 N
RT +0.94 100m: 01:21,77, 200m: 02:50,87 (01:29,10), 300m: 04:18,55 (01:27,68), 400m: 05:47,47 (01:28,92)
500m: 07:15,15 (01:27,68), 600m: 08:44,50 (01:29,35), 700m: 10:11,47 (01:26,97), 800m: 11:33,59 (01:22,12)
13.
RT +0.55 100m: 01:22,87, 200m: 02:52,14 (01:29,27), 300m: 04:22,37 (01:30,23), 400m: 05:52,31 (01:29,94)
500m: 07:21,55 (01:29,24), 600m: 08:50,80 (01:29,25), 700m: 10:19,52 (01:28,72), 800m: 11:44,37 (01:24,85)
14.
100m: 01:28,37, 200m: 03:04,29 (01:35,92), 300m: 04:40,85 (01:36,56), 400m: 06:16,09 (01:35,24)
500m: 07:51,95 (01:35,86), 600m: 09:28,14 (01:36,19), 700m: 11:03,91 (01:35,77), 800m: 12:35,21 (01:31,30)
15.
NAGYPAL Nora2011 N
100m: 01:29,30, 200m: 03:05,86 (01:36,56), 300m: 04:42,35 (01:36,49), 400m: 06:18,73 (01:36,38)
500m: 07:54,68 (01:35,95), 600m: 09:32,17 (01:37,49), 700m: 11:09,35 (01:37,18), 800m: 12:43,56 (01:34,21)