43. Schwimmzonen- und Mastersmeeting (18.-20.06.2021) - Freibad der Stadt Enns

Ön itt van: Rendezvények > 43. Schwimmzonen- und Mastersmeeting > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 1 - 400m Lagen Damen (Mért)
Junioren
1.
GLEN Anna2004 N
50m: 00:32,00, 100m: 01:10,59 (00:38,59), 150m: 01:51,38 (00:40,79), 200m: 02:32,62 (00:41,24)
250m: 03:16,29 (00:43,67), 300m: 04:02,04 (00:45,75), 350m: 04:38,02 (00:35,98), 400m: 05:13,67 (00:35,65)
2.
50m: 00:34,39, 100m: 01:15,96 (00:41,57), 150m: 02:01,04 (00:45,08), 200m: 02:44,24 (00:43,20)
250m: 03:26,81 (00:42,57), 300m: 04:10,96 (00:44,15), 350m: 04:50,77 (00:39,81), 400m: 05:28,13 (00:37,36)
Jugend
1.
PAIER Linda2005 N
50m: 00:34,76, 100m: 01:17,80 (00:43,04), 150m: 02:02,67 (00:44,87), 200m: 02:44,58 (00:41,91)
250m: 03:27,69 (00:43,11), 300m: 04:10,52 (00:42,83), 350m: 04:47,61 (00:37,09), 400m: 05:22,93 (00:35,32)
2.
EDL Lena2006 N
50m: 00:35,21, 100m: 01:18,90 (00:43,69), 150m: 02:01,77 (00:42,87), 200m: 02:44,81 (00:43,04)
250m: 03:29,13 (00:44,32), 300m: 04:14,56 (00:45,43), 350m: 04:51,96 (00:37,40), 400m: 05:29,99 (00:38,03)
3.
50m: 00:34,72, 100m: 01:16,63 (00:41,91), 150m: 02:02,23 (00:45,60), 200m: 02:47,38 (00:45,15)
250m: 03:33,15 (00:45,77), 300m: 04:20,10 (00:46,95), 350m: 05:01,25 (00:41,15), 400m: 05:41,28 (00:40,03)
4.
50m: 00:36,28, 100m: 01:19,67 (00:43,39), 150m: 02:06,62 (00:46,95), 200m: 02:52,21 (00:45,59)
250m: 03:39,21 (00:47,00), 300m: 04:26,82 (00:47,61), 350m: 05:07,22 (00:40,40), 400m: 05:47,01 (00:39,79)
Schüler
1.
50m: 00:33,88, 100m: 01:12,51 (00:38,63), 150m: 01:54,75 (00:42,24), 200m: 02:36,09 (00:41,34)
250m: 03:19,97 (00:43,88), 300m: 04:04,29 (00:44,32), 350m: 04:40,80 (00:36,51), 400m: 05:16,24 (00:35,44)
2.
PAIER Laura2008 N
50m: 00:34,71, 100m: 01:16,52 (00:41,81), 150m: 02:01,12 (00:44,60), 200m: 02:43,82 (00:42,70)
250m: 03:25,93 (00:42,11), 300m: 04:09,36 (00:43,43), 350m: 04:47,07 (00:37,71), 400m: 05:24,05 (00:36,98)
3.
FüRST Elena2007 N
50m: 00:34,82, 100m: 01:16,87 (00:42,05), 150m: 01:57,43 (00:40,56), 200m: 02:37,52 (00:40,09)
250m: 03:23,94 (00:46,42), 300m: 04:10,76 (00:46,82), 350m: 04:49,17 (00:38,41), 400m: 05:26,36 (00:37,19)
4.
BARAT Emma2008 N
50m: 00:40,15, 100m: 01:28,61 (00:48,46), 150m: 02:16,61 (00:48,00), 200m: 03:01,50 (00:44,89)
250m: 03:53,02 (00:51,52), 300m: 04:43,46 (00:50,44), 350m: 05:26,56 (00:43,10), 400m: 06:06,58 (00:40,02)
Abgemeldet.
Kinder
1.
50m: 00:37,26, 100m: 01:21,11 (00:43,85), 150m: 02:07,08 (00:45,97), 200m: 02:51,75 (00:44,67)
250m: 03:43,01 (00:51,26), 300m: 04:34,80 (00:51,79), 350m: 05:18,30 (00:43,50), 400m: 05:58,64 (00:40,34)
Mini
1.
PAIER Lilli2011 N
50m: 00:39,96, 100m: 01:27,20 (00:47,24), 150m: 02:16,05 (00:48,85), 200m: 03:03,41 (00:47,36)
250m: 03:48,86 (00:45,45), 300m: 04:36,87 (00:48,01), 350m: 05:19,10 (00:42,23), 400m: 05:57,93 (00:38,83)